Новини

« Всі новини

16 вересня - Міжнародний день захисту озонового шару

16/09/2015
16 вересня - Міжнародний день захисту озонового шару

    Озоновий шар відповідає за поглинання шкідливих ультрафіолетових променів та запобігає їх попаданню в атмосферу Землі. Різні фактори призвели до зменшення товщини та пошкодження цього захисного шару. Його збереження є однією із головних глобальних екологічних проблем, подолання якої можливе лише завдяки спільним діям всього людства.

    Ультрафіолетові промені, що потрапляють до поверхні Землі через пошкоджений озоновий екран викликають у людей рак шкіри, хвороби очей, зниження імунітету, прискорюють старіння шкіри та ін. Вони також негативно впливають на багато живих організмів.

    Кожен з нас може внести свою лепту  в збереження озонового шару. Найпростіше, що можна зробити: зведіть до мінімуму використання аерозолів; подбайте про належний екологічний стан свого автомобіля; по-можливості користуйтесь велосипедом або громадським транспортом замість власного автомобіля; сортуйте сміття; садіть дерева і, найголовніше, інформуйте про цю проблему. Наші спільні зусилля допоможуть у збереженні захисного екрану Землі.