Новини

« Всі новини

Науково-практичний семінар "Збереження та відтворення природних екосистем в природних заповідниках та заповідних зонах установ природно-заповідного фонду".

28/05/2015
Науково-практичний семінар "Збереження та відтворення природних екосистем в природних заповідниках та заповідних зонах установ природно-заповідного фонду".

Міністерство екології та природних ресурсів України за сприяння Проекту Європейського Союзу "Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки" спільно із Державним агентством лісових ресурсів України та природним заповідником "Медобори"18 – 20 травня провели науково-практичний семінар "Збереження та відтворення природних екосистем в природних заповідниках та заповідних зонах установ природно-заповідного фонду". Захід організовано на базі природного заповідника "Медобори". В роботі форуму взяли участь провідні науковці, природні та біосферні заповідники, частина національних парків України.

Під час проведення семінару розглядались питання антропогенного впливу  та чужорідних видів на заповідні екосистеми та процеси сукцесійних змін у них. Учасники підняли ряд важливих питань, які стосуються збереження та відтворення природних екосистем в природоохоронних установах, поділились власним та обговорили міжнародний досвід вирішення піднятих питань, аналізували проблеми та пропонували шляхи контролю ситуації.  Практичні заняття дозволили дослідити можливості застосування запропонованих підходів в роботі, а також ознайомитись із результатами роботи в цьому напрямку природного заповідника "Медобори" за 25 років.