Новини

« Всі новини

21 березня – Міжнародний день лісу

20/03/2015
21 березня – Міжнародний день лісу

21 березня відзначається Міжнародний день лісу. Вшанування цього дня дає змогу нагадати людям про значення і внесок лісів та лісового господарства в життя суспільства та необхідність їх охорони.

Ліси займають третину всієї суші нашої планети, і виконують важливі функції: забезпечують атмосферу киснем; регулюють клімат; захищають ґрунти від ерозії; сприяють підвищенню врожайності полів; зберігають водні ресурси; дають сировину для будівництва, виготовлення меблів, паперу. Окрім того ліси є місцем де мешкає і росте більше половини видів тварин і рослин, та чудовим місцем відпочинку та оздоровлення людини.

В Україні 21 березня є початком Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триває до Дня довкілля, що відзначається в третю суботу квітня. Цьогоріч вона проводиться вже 10 раз. Головними завданнями Акції є роз’яснення учням та широкому колу людей важливість збереження та створення нових лісів, значення лісівничих професій та залучення учнівської та студентської молоді, громадськості, представників місцевих органів влади, ЗМІ до посадки дерев.