Новини

« Всі новини

Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція "Природоохоронна спадщина: проблеми та перспективи (Дендрологія – важливий чинник екологічної безпеки)"

28/11/2014
Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція "Природоохоронна спадщина: проблеми та перспективи (Дендрологія – важливий чинник екологічної безпеки)"

27 листопада у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція "Природоохоронна спадщина: проблеми та перспективи (Дендрологія – важливий чинник екологічної безпеки)". Вона була приурочена до 100-річчя від дня народження Миколи Денеки.

 У конференції взяли участь близько 30 представників  середніх та вищих навчальних закладів,  природоохоронних установ (в числі яких співробітники природного заповідника"Медобори"), міської ради, обласної державної адміністрації.

Учасники конференції ознайомилися з життєвим шляхом та науковою діяльністю Миколи Григоровича Денеки, його здобутками, як заслуженого лісовода, та засновника Гермаківського дендрологічного парку, іншими відомими вченими природодослідниками, станом екологічної освіти та виховання в навчальних закладах області, екологічним станом Тернопільської області, розвитком туристичної інфраструктури краю.

 Наукові співробітники природного заповідника "Медобори" представили на конференції три наукові роботи в яких було розкрито питання збереження біорізноманіття Тернопільщини, результати лісівничих та фенологічних досліджень на природоохоронній території.