Новини

« Всі новини

Екологічний експрес

11/06/2014
Екологічний експрес

Всесвітній день охорони навколишнього середовища - одна з найважливіших дат екологічного календаря і відзначається вона 5 червня в понад 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. Природний заповідник "Медобори" щорічно відзначає цю дату. Під час святкування ми привертаємо увагу людей до екологічних проблем та розповідаємо про необхідність змін у ставленні людини до природних ресурсів, їх використання та покращення довкілля.

В цьому році для відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища нами підготовлено та проведено Екологічний експрес "Знай, люби, бережи". В екологічній грі взяло участь дві команди учнів 5-6 класів Гримайлівської загальноосвітньої школи.

Перед початком заходу діти обрали капітанів та назву команди: "Соколи" і "Розумники". Учасники отримали маршрутний лист з визначеною черговістю станцій, прослухали інструктаж щодо руху та дізналися про бальне оцінювання.

На "маршруті" юні екологи відвідали станції "Історична", "Мовна", "Природнича", "Математична", "Народознавча", "Літературна". Рухаючись екологічним експресом, діти в цікавій формі мали змогу поглибити та розширити знання про різноманіття природи рідного краю. Завдання, підібрані для гри, покликані спонукати учнів до вивчення рослинного та тваринного різноманіття нашого регіону, привернути увагу до необхідності шанобливого ставлення, збереження, охорони навколишнього природного середовища та залучення учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем довкілля місцевого рівня.

Після відвідання учасниками гри усіх станцій журі оголосило кінцеву кількість балів кожної команди. Проте ми вирішили відмітити всіх учасників, вручивши їм заохочувальні призи та Подяки командам.