Новини

« Всі новини

Підтримуємо все життя на Землі!

04/03/2020
Підтримуємо все життя на Землі!

20 грудня 2013 року на своїй 68-й сесії Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 3 ​​березня - всесвітнім Днем дикої природи. Саме ця дата стала днем ​​підписання Конвенції про міжнародну торгівлю дикими видами (CITES) у 1973 році. За короткий час Всесвітній день дикої природи став найважливішим щорічним світовим заходом, присвяченим природі.

В 2020 році день відзначається в рамках теми "Підтримання всього життя на Землі", охоплюючи всі види диких тварин і рослин як ключові компоненти світового біорізноманіття. Це узгоджується з цілями 1, 12, 14 та 15 ООН щодо сталого розвитку.

У Всесвітній день дикої природи фахівці з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" разом із учнями 5-го класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Вікно вели мову про особливе місце дикорослих рослин і тварин та про безліч переваг дикої природи для людей. Діти також переглянули офіційне просвітницьке відео до Всесвітнього дня дикої природи 2020, яке було створене за підтримки Секретаріату Конвенції про біологічне різноманіття (CBD) та ознайомились із іншими просвітницькими матеріалами.

До цієї дати також проведено тематичну екскурсію у музей природи для учнів 3-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів, під час якої школярі довідались багато цікавих фактів про біорізноманіття природного заповідника "Медобори".

Підтримуємо все життя на Землі!