Новини

« Всі новини

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

02/08/2019
ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

  Традиційно мисливський сезон розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших  серед мисливців. Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  на території мисливських угідь Тернопільської області  розпочинається  3 серпня о 16 годині і  триватиме до 29 грудня 2019 року. Виключенням є відтворювальні ділянки та території природно-заповідного фонду, де полювання заборонено відповідно до їхніх положень.
Природний заповідник «Медобори» нагадує, що на території заповідника полювати суворо заборонено! Порушення законодавства тягне за собою кримінальну відповідальність згідно ст. 248 «Незаконне полювання» ККУ.
Полювання  в охоронній зоні ПЗФ проводити також заборонено. При порушенні цієї заборони наступає адміністративна відповідальність відповідно до ст. 85 «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» КУпАП.
         Попереджаємо, що впродовж сезону полювання на території   ПЗ «Медобори» діятимуть рейдові бригади щодо недопущення та контролю випадків браконєрства.