Новини

« Всі новини

Візьміть участь у кампанії Година Землі - 2019!

28/03/2019
Візьміть участь у кампанії Година Землі - 2019!

Година Землі вперше проведена Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії у 2007 році. Мета - привернути увагу до проблем глобальних змін клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня у суботу. ​​ Люди у всьому світі вимкнуть світло об 20:30 год на одну годину, щоб показати необхідність об’єднання зусиль всіх людей заради збереження природи нашої Планети.

 Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, їжу, ресурси та багато іншого.    

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.

Пропонуємо 30 березня 2019 року о 20:30 взяти участь у кампанії Година Землі-2019 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.