Новини

« Всі новини

«Я прибрав-Твоя черга!» - прийми виклик!

07/09/2018
«Я прибрав-Твоя черга!» - прийми виклик!

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

На сьогодні проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенесення сміття водними шляхами та їх засмічення. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання територій довкола водних артерій - Міжнародного дня чистих берегів.

Допоможи і ти своїй річечці! Прибери сміття на берегах річки чи озера, зроби фото, виклади у фейсбук на свою сторінку з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга та отримай подарунок. Детальнішу інформацію можна дізнатись тут https://www.youtube.com/watch?v=pNl-GRueSO0&feature=youtu.be

 

#Яприбрав_ТвояЧерга