Новини

« Всі новини

У заповіднику проведено виїзне секційне засідання та природничий лекторій

04/06/2018
У заповіднику проведено виїзне секційне засідання та природничий лекторій

Начальник відділу науково-дослідної роботи та екологічної освіти природного заповідника "Медобори"  Ярослав Капелюх  взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні проблеми довкілля та здоров’я людини в умовах екологічних і соціальних змін у Європі та в Україні". Науковий форум відбувся у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського  та був присвячений 115-й річниці з дня народження І.Яременка.

Учасники та гості конференції  відвідали природний заповідник "Медобори", на території якого було проведено виїзне секційне засідання та природничий лекторій. Другий день роботи був присвячений огляду генофонду рослинного та тваринного світу, вивченню природоохоронних об’єктів, засобів і методів охорони природи заповідника "Медобори" та  ознайомленню  з моніторинговими дослідженнями за програмою Літопису природи.

Науковці  побували на екологічних  стежках "Гостра" та "До Пущі відлюдника". На маршрутах учасники конференції оглянули скам'янілі рештки організмів, що населяли тепле Сарматське море 15-20 млн. років тому та збереглися у вапняках у прижиттєвому положенні,  мали змогу спостерігати ксеротермічні угруповання рослин на відкритих вапнякових уступах та кам’яних розсипах, побували у типовому дубово-грабовому лісостані заповідника, ознайомились з цікавими феноменами природи та історичними пам'ятками території.