Новини

« Всі новини

Всесвітній день лісу

21/03/2018
Всесвітній день лісу

Сьогодні (21 березня 2018 року), у Міжнародний день лісів, в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів "Майбутнє лісу у твоїх руках". Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля (21 квітня). У 2018 році акція відбуватиметься під гаслом "Ліси та населені пункти".

Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Головні події - посадка лісу. Під час акції буде проведено також ознайомчі та пізнавальні заходи (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо).   Погодні умови в цьому році ще не сприяють початку лісокультурної кампанії у регіоні. Тому основна увага в цей день спрямована на інформування громадськості, учнівської молоді про ліси, їх значення, проведення днів профорієнтації, тематичних зустрічей.

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар, зокрема, підкреслив: "Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі".

Запрошуємо всіх охочих долучитися до акції цілими родинами та протягом місяця висаджувати ліс разом з лісівниками, озеленювати населені пункти.