Новини

« Всі новини

"Відтворимо ліси разом"

20/03/2018
"Відтворимо ліси разом"

Головний фахівець з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" Оксана Мурська 15-16 березня взяла участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Відтворимо ліси разом", організованої Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно із Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Навчально-науковим інститутом лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників. Науковий форум приурочений до Міжнародного дня лісу.

Тема конференції: "Науково-педагогічні та лісогосподарські основи організації діяльності учнівських лісництв". Мета заходу – привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень; підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій в поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв.

 Перший день роботи проходив у Національному еколого-натуралістичному центрі. Другий день Всеукраїнської науково-практичної конференції "Відтворимо ліси разом" пройшов на теренах Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Загалом під час конференції розглянуто ряд актуальних питань щодо реформування лісового господарства, проблем всихання соснових лісів в Україні, інноваційних науково-освітніх та лісогосподарських основ організації діяльності учнівських лісництв, а також стану і перспектив наукових досліджень у лісовій галузі.

Всі учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції "Відтворимо ліси разом" отримали відповідні сертифікати.