Новини

« Всі новини

Міжнародний день без паперу.

25/10/2017
Міжнародний день без паперу.

26 жовтня 2017 р. у природному заповіднику "Медобори" відбудеться «безпаперовий день», присвячений Міжнародному дню без паперу, який відзначається щороку в четвертий четвер жовтня.

Основне гасло дня — “Навчимося використовувати папір раціонально!”. Його мета — показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація,  кожна людина може зробити свій внесок у збереження природних ресурсів.

За даними Асоціації з питань Управління інформації та зображень (Association for Information and Image Management, AIIM), економія або переробка тонни паперу дозволяє "врятувати" 17 дерев, 26000 літрів води, 3 кубічних метра землі, 240 літрів пального і 4000 кВт / год електрики.

Унікальність акції в тому, що вона приносить користь не тільки природі, але й бізнесу. Використання технологій електронного документообігу, оптимізація бізнес-процесів в компаніях дозволяють організаціям поступово скорочувати витрати на друк, зберігання і транспортування паперу.

Міжнародний день без паперу — це відмінний привід поділитися досвідом у використанні безпаперових технологій і розповісти іншим, про те, як можна вносити щоденний посильний внесок у захист екології з користю для бізнесу та життя.

Запрошуємо усіх бажаючих  долучитися до міжнародної акції!