Новини

« Всі новини

Вітаємо юних лісівників з перемогою!

07/04/2017
Вітаємо юних лісівників з перемогою!

04.04.2017р. в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний зліт юних натуралістів за напрямками: учнівські лісництва, виробничі бригади, трудові аграрні об’єднання, екологічні експедиції, походи, польові практики, "Квітуча Україна", "Плекаймо сад".

В зльоті взяли участь представники 13 районів, м. Бережани та м. Чорткова, 2 ОТГ .

У секції  "Учнівські лісництва" І місце вибороли юні лісівники  Вінніцкий Олександр та Голинська Марія - учні 7 класу НВК "ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ" с. Калагарівка  Гусятинського району. Учнівське лісництво, створене при природному заповіднику "Медобори", вже не вперше стає переможцем на обласному рівні у своїй номінації. А у 2014 році його члени вибороли третє місце у Всеукраїнському змаганні.

Під час виступів діти доповідали про результати науково-дослідних робіт, презентували  досягнення.Виборовши першість у загальнокомандних змаганнях, Калагарівське учнівське лісництво у вересні цього року представлятиме Тернопільську область на фінальному етапі ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв у м. Житомир. Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!