Новини

« Всі новини

Науково-практичний семінар для фахівців з екоосвітиіх установ природно-заповідного фонду

22/10/2013
Науково-практичний семінар для фахівців з екоосвітиіх установ природно-заповідного фонду

Науково-практичний семінар "Інтерпретація природи в установах природно-заповідного фонду" відбувся 26-27 вересня 2013 р. на базі Карпатського національного природного парку в місті Яремче Івано-Франківської області.

Участь у семінарі взяли більше 50 представників з установ природно-заповідного фонду( в числі яких природний заповідник "Медобори") з усієї країни, представники українських та міжнародних природоохоронних громадських організацій. Серед запрошених лекторів були авторитетні закордонні фахівці: Барбара Таушер – Голова програми «Освіта та сталий розвиток» Всесвітнього фонду природи (WWF) з Автрії та Джейт Беаті – досвідчений експерт з питань проведення екскурсій та інтерпретації природи з США.

Учасники семінару ознайомилися з новими підходами до екологічної освітньо-виховної діяльності в установах природно-заповідного фонду, з методами проведення екскурсій на природі (інтерпретації природи), інтерактивними методи роботи з відвідувачами, розробки стратегічної програми еколого-освітньої роботи, роботи з громадськістю.

Багато вражень учасники отримали під час екскурсій екологічною стежкою та у візит-центрі Карпатського національного природного парку, ознайомлення з вольєрним господарством та літнім класом.

Семінар відбувся в рамках впровадження проекту «Нарощування потенціалу для збереження біорізноманіття в Україні: створення мережі та підвищення рівня освіти», що впроваджується Українським екологічним клубом «Зелена Хвиля» спільно з Центром зі збереження біорізноманіття та охорони природи при Американському музеї природничої історії в Нью-Йорку (США) за підтримки фонду Mava Foundation Pour la Nature та сприяння Департаменту заповідної справи Мінприроди.