Новини

« Всі новини

Працівники природного заповідника "Медобори" взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі.

26/04/2016
Працівники природного заповідника "Медобори" взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі.

19-21 квітня  зав. відділу науково-дослідної роботи та екологічної освіти природного заповідника "Медобори" Ярослав Капелюх та науковий співробітник заповідника Леся Козира взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі "Літопис природи України – створення спільної бази даних для наукового аналізу і підготовки наукових публікацій". Науковий форум відбувся у Яворівському національному природному парку та у природному заповіднику «Розточчя» (Львівська область).

 Учасниками семінару були науковці з природних та біосферних заповідників і національних природних парків України та Республіки Молдова, вчені з Університету Гельсінкі (Фінляндія), Дунай-Карпатської програми WWF, Азово-Чорноморської орнітологічної станції, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена, Інституту екології Карпат, Державного природознавчого музею НАН України, Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Варшавського медичного університету (Польща), представники Яворівської районної державної адміністрації

Основними завданнями семінару були: перегляд методології збору та аналізу даних Літописів природи; ознайомлення з попередніми результатами аналізів зміни біорізноманіття та кліматичних змін; узгодження наукової діяльності установ природно-заповідного фонду з науковою діяльністю інших заповідних територій Євразії.

Семінар відбувся завдяки ініціативі та фінансовій підтримці Університету Хельсинки за організаційної підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Дунай-Карпатської програми WWF, Природного заповідника «Розточчя» та Яворівського національного природного парку.