Новини

« Всі новини

Майбутнє лісу у твоїх руках - 2013

24/04/2013
Майбутнє лісу у твоїх руках - 2013

   Вже восьмий рік в Україні Державне агентство лісових ресурсів проводить весняну Акцію "Майбутнє лісу у твоїх руках". Мета акції - розширення еколого-лісівничої пропаганди і просвіти населення, поширення знань про ліси, їх роль у формуванні клімату планети, очищенні повітря, збереженні родючості грунтів, водообміні та ін.

  Природний заповідник "Медобори" щороку активно долучається до Акції. В цьому році ми провели дні профорієнтації та бесіди у школах Гусятинського району, під час яких вели мову з підростаючим поколінням не тільки про значення лісів, а й про нелегку працю не одного покоління лісівників, важливість створення лісових насаджень та знайомили учнів із правилами поведінки у лісі.

  В рамках проведення Акції виконано також роботи по озелененню території Гримайлівського дитячого садочку "Калинка", ЗОШ І-ІІ ст. с.Вікно та дитячого садочку с.Самолуски. Спільно з Гусятинським районним відділом освіти провели засідання педагогічного клубу професійного спілкування вчителів екології Гусятинського району та екскурсії в музей природи.