Новини

 • 17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою

  17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою

  June 14, 2019
  Всесвітній день боротьби з опустелюванням 2019 року відзначає 25-ту річницю Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням (UNCCD), тому кампанія цього року проходитиме під гаслом « 25 років - давайте разом будувати майбутнє ».
 • Польова практика студентів

  Польова практика студентів

  June 14, 2019
  На базі природного заповідника "Медобори"проведено практику з біології студентів - екологів географічного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка.
 • Список орнітофауни заповідника поповнився новим видом!

  Список орнітофауни заповідника поповнився новим видом!

  June 10, 2019
  Синиця вусата (Panurus biarmicus) – невеликий, трохи менший за горобця, птах у якого хвіст довший за тіло. В Україні осілий, кочовий птах. Вперше зафіксований в околицях природного заповідника "Медобори".
 • 5 червня – Всесвітній день навколишнього середовища

  5 червня – Всесвітній день навколишнього середовища

  June 5, 2019
  Всесвітній день навколишнього середовища вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. Щорічне святкування дня допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні відношення людини до природних ресурсів.
 • Нашестя метеликів

  Нашестя метеликів

  June 5, 2019
  У перші дні червня жителі нашого краю мали змогу спостерігати хмари красивих чорно-рудих метеликів. Це сонцевик будяковий (Vanessa cardui) — середнього розміру метелик, верхівка переднього крила чорна з білими плямами, інша частина крила руда. Низ крил забарвлений подібно до верху, з бурим малюнком та блакитними вічками по краю.
  Метелики належать до мігруючих видів.
 • Методоб'єднання вчителів біології та хімії Гусятинської ОТГ.

  Методоб'єднання вчителів біології та хімії Гусятинської ОТГ.

  May 31, 2019
  На базі природного заповідника "Медобори" проведено методоб'єднання вчителів біології та хімії Гусятинської ОТГ. Педагоги довідались про сучасні напрямки роботи у природоохоронній сфері, побували у музеї природи та в околицях с. Вікно.
 • Профорієнтаційна робота з молоддю.

  Профорієнтаційна робота з молоддю.

  May 30, 2019
  Фахівці з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" ознайомили учнів 7-10 класів Васильковецької загальноосвітньої школи із роботою структурних підрозділів установи. Юнаки та дівчата отримали детальнішу інформацію про роботу відділу науково-дослідної роботи та екологічної освіти заповідника. Школярам також проведено цікаві екскурсії у музеї природи та в околицях с. Вікно. Захід організований Гусятинським районним центром зайнятості з профорієнтаційною метою.
 • 40 днів світлої пам'яті Володимира Бондаренка

  40 днів світлої пам'яті Володимира Бондаренка

  May 30, 2019
  Пам’ять про Володимира Даниловича збережеться вічно в серцях працівників природного заповідника "Медобори" та в написаних численних оригінальних працях, його віршах і наукових ідеях.
 • На сторожі заповідного режиму

  На сторожі заповідного режиму

  May 28, 2019
  Під час проведення перевірки дотримання вимог охорони ПЗФ працівниками відділу державної охорони природного заповідника "Медобори" спільно із співробітниками Гусятинського відділення поліції Підволочиського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області виявлено порушника заповідного режиму.
 • Юні лісівники с.Вікно вивчають біорізноманіття медобірського лісу

  Юні лісівники с.Вікно вивчають біорізноманіття медобірського лісу

  May 27, 2019
« Перша ‹ Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна › Останя »