Новини

 • Наукові дослідження юних лісівників

  Наукові дослідження юних лісівників

  April 20, 2018
  Працівники природного заповідника «Медобори» разом із членами Вікнянського учнівського лісництва здійснили наукові...
 • Творимо "зелене" майбутнє разом

  Творимо "зелене" майбутнє разом

  April 12, 2018
  Працівники природного заповідника "Медобори" разом із учнями 7-9 класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Вікно, їхніми вчителями та сільським головою Богданом Ющаком садили дерева.
 • Не допустіть!!!

  Не допустіть!!!

  April 12, 2018
  Природний заповідник "Медобори" звертає увагу, що з березня по жовтень кожного року різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж, які знищують фауну і флору, споруди, а в окремих випадках і населені пункти, знижують захисні, водоохоронні та інші властивості лісу.
 • Весняні акції у заповіднику

  Весняні акції у заповіднику

  April 4, 2018
  Фахівці з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" провели цікавий пізнавальний захід для учнів 3-го класу ЗОШ І-ІІІ ст ім І. Пулюя смт. Гримайлів.
 • Свято зустрічі птахів

  Свято зустрічі птахів

  April 2, 2018
  Працівники природного заповідника «Медобори» навідалися до школи І-ІІ ст. с. Криве Підволочиського району з нагоди Всеукраїнського дня зустрічі птахів.
 • "Лісова перерва"

  "Лісова перерва"

  April 2, 2018
  Під час Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках", головний фахівець з екологічної освіти Оксана Мурська, провела "лісову перерву" для учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Криве.
 • Цікаві факти про воду

  Цікаві факти про воду

  March 22, 2018
  Вода – найважливіший елемент всього живого на Землі, без неї, власне, немає життя. 22 березня є унікальною можливістю нагадати...
 • Всесвітній день лісу

  Всесвітній день лісу

  March 21, 2018
  Сьогодні (21 березня 2018 року), у Міжнародний день лісів, в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів "Майбутнє лісу у твоїх руках". Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля (21 квітня). У 2018 році акція відбуватиметься під гаслом "Ліси та населені пункти".
 • "Відтворимо ліси разом"

  "Відтворимо ліси разом"

  March 20, 2018
  Головний фахівець з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" Оксана Мурська 15-16 березня взяла участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Відтворимо ліси разом", організованої Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно із Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Навчально-науковим інститутом лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників. Науковий форум приурочений до Міжнародного дня лісу.
 • Всеукраїнський конкурс "Земля - наш спільний дім".

  Всеукраїнський конкурс "Земля - наш спільний дім".

  March 19, 2018
  14 та 15 березня школи Гусятинського району взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім". Тема конкурсу цьогоріч - "Раціональне природокористування".
« Перша ‹ Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна › Останя »