Новини

 • Всесвітній день боротьби з опустелюванням та засухами

  June 15, 2018
  17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та засухами, який було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН.
 • Всесвітній день охорони навколишнього середовища

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища

  June 4, 2018
  Всесвітній день охорони навколишнього середовища вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року.
 • Польова практика з біології.

  Польова практика з біології.

  June 4, 2018
  Студенти географічного факультету (спеціальність "Екологія" ) Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка пройшли польову практику з біології на теренах природного заповідника "Медобори".
 • У заповіднику проведено виїзне секційне засідання та природничий лекторій

  У заповіднику проведено виїзне секційне засідання та природничий лекторій

  June 4, 2018
  Начальник відділу науково-дослідної роботи та екологічної освіти природного заповідника "Медобори" Ярослав Капелюх взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні проблеми довкілля та здоров’я людини в умовах екологічних і соціальних змін у Європі та в Україні". Науковий форум відбувся у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського та був присвячений 115-й річниці з дня народження І.Яременка.
 • Цікавий відпочинок для одиноких

  Цікавий відпочинок для одиноких

  May 25, 2018
  Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району організували цікавий відпочинок для одиноких непрацездатних жителів с. Вікно.
 • 24 травня – Європейський День парків

  24 травня – Європейський День парків

  May 24, 2018
  Природні парки дивовижні і дуже цікаві, вони дозволяють доторкнутися до витоків живої природи, наблизитися до первозданного відчуття радості життя та організувати гарний відпочинок.
 • Всесвітній облік мігруючих птахів

  Всесвітній облік мігруючих птахів

  May 24, 2018
  Працівники природного заповідника "Медобори" у травні взяли участь у Всесвітньому обліку мігруючих птахів.
 • Науково-практичний семінар у заповіднику

  Науково-практичний семінар у заповіднику

  May 24, 2018
  14 травня учителі географії, біології та хімії закладів освіти Підгаєцького району взяли участь у виїзному засіданні науково-практичного семінару "Формування пізнавальної діяльності учнів та ціннісного ставлення до природи на уроках біології, географії, хімії".
 • Міжнародний день біорізноманіття

  Міжнародний день біорізноманіття

  May 22, 2018
  Щороку 22 травня людство відзначає Міжнародний день збереження біологічного різноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2000 році на 55 сесії. Ця дата встановлена на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття.
 • Ботанічна школа-семінар

  Ботанічна школа-семінар

  May 5, 2018
  3-4 травня науковці природного заповідника "Медобори" Козира Л. Я., Семенович Н. Й. та Бугальська І. І. взяли участь у роботі всеукраїнської практичної ботанічної школи-семінару "Особливості дослідження рідкісних видів рослин", присвяченій 100-річчю Кам'янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
« Перша ‹ Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна › Останя »