Новини

 • Пошукова експедиція у "Медоборах"

  Пошукова експедиція у "Медоборах"

  October 12, 2018
  Учні 10-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пулюя смт. Гримайлів вивчали геологічне минуле нашого краю. Пошукова експедиція досліджувала геологічні відслонення на гг. Гостра та Вавричина, виходи вапняків на вершинах товтр, знайомилась із біо- та георізноманіттям обстежуваної території, походженням назв бічних горбів.
 • Щоб зберегти тварин

  Щоб зберегти тварин

  October 5, 2018
  4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Свято запроваджено у 1931 році на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що відбувся у Флоренції. А з 1979 року 6 жовтня у всьому світі відзначають день охорони місць існування.
 • Лісова пригода у заповіднику "Медобори"

  Лісова пригода у заповіднику "Медобори"

  October 1, 2018
  У природному заповіднику «Медобори» відбувся квест «Лісова пригода». У ньому взяли участь 4 школи з Гусятинського району ( Вікнянська, Калагарівська, Самолусковецька та Городницька) та ЗОШ І-ІІІ ст. села Остап’є Підволочиського району.
 • Михайло Музика з Тернопільщини

  September 20, 2018
  Михайло Музика з Тернопільщини в дива не вірить, але сам їх творить.
 • Диво з коралових рифів

  September 20, 2018
  Диво з коралових рифів Сарматського моря
 • Учасники XXVII міжнародної конференції у "Медоборах"

  Учасники XXVII міжнародної конференції у "Медоборах"

  September 20, 2018
  Учасники XXVII Міжнародної конференції "100 років охорони природи на сьогоднішніх територіях Південно-Східної Польщі та Західної України" побували у природному заповіднику "Медобори".
 • Допомога водним артеріям

  Допомога водним артеріям

  September 18, 2018
  Працівники природного заповідника "Медобори" разом із колективами місцевих шкіл долучились до масштабної екологічної акції "Міжнародний день чистих берегів" (International Clean Beach day).
 • «Я прибрав-Твоя черга!» - прийми виклик!

  «Я прибрав-Твоя черга!» - прийми виклик!

  September 7, 2018
  15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.
 • Лісівничі дослідження у заповіднику

  Лісівничі дослідження у заповіднику

  August 3, 2018
  Територія природного заповідника «Медобори» більш ніж на 90% вкрита лісом. Лісівничі дослідження у заповіднику мають важливе значення і проводяться від початку його створення. За цей час закладена 81 лісівнича пробна площа.
 • Життя заповідника

  Життя заповідника

  August 3, 2018
  У заповіднику регулярно ведуться наукові дослідження та спостереження за станом природних процесів.
« Перша ‹ Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна › Останя »