Новини

 • 35 років глобального захисту озонового шару.

  35 років глобального захисту озонового шару.

  September 15, 2020
  16 вересня відзначаємо 35 років Віденської конвенції та 35 років глобального захисту озонового шару .

  19 грудня 1994 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про день підписання Монреальського протоколу (у 1987 році) про речовини, що руйнують озоновий шар
 • День екологічного боргу - це не свято!

  День екологічного боргу - це не свято!

  August 21, 2020
  День екологічного боргу — це приблизна дата, яку вираховують науковці, коли людина вичерпає всі ресурси, створені планетою за рік. Щороку вона змінюється. Всесвітній день екологічного боргу показує, наскільки людина перевитратила те, що у неї є, і взяла в борг у планети і майбутніх поколінь.

  У 2019 році День екологічного боргу був 29 липня. Це був найшвидший показник за майже 50-річну історію підрахунку! Цьогоріч цей день - 22 серпня.
 • Припини спалювати стерню!

  Припини спалювати стерню!

  August 11, 2020
  Природний заповідник «Медобори» інформує, що під час гарячої пори збирання врожаю розпочинається період, коли на полях відбувається випалювання стерні, соломи (залишків після врожаю) що призводить до виникнення пожеж. Їх основними причинами є сукупність погодних і людських факторів. Випалювання стерні, сухої трави, залишків соломи на прилеглих до заповідника полях може призвести до пожеж в лісових масивах, на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги.
 • Коли земля просить про допомогу

  Коли земля просить про допомогу

  June 19, 2020
  З 1995 року 17 червня відзначається людством як День опустелювання та посухи - до цього року відомий як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою. Цей День покликаний підвищити обізнаність громадськості про міжнародні зусилля по боротьбі з опустелюванням та є унікальним моментом нагадати всім, що нейтралітет деградації земель досягається завдяки вирішенню проблем, сильній участі громади та співпраці на всіх рівнях.
 • "Настав час #для природи".

  "Настав час #для природи".

  June 9, 2020
  5 червня – Всесвітній день охорони довкілля. Тема Дня 2020: "Настав час #для природи". Природний заповідник - вища форма...
 • Час природи

  Час природи

  June 4, 2020
  Всесвітній день довкілля (5 червня) - один із найважливіших днів заохочення людей у ​​всьому світі до збереження та захисту нашого навколишнього середовища від різних екологічних проблем, з якими стикається світ сьогодні.
 • Міжнародний день біологічного різноманіття

  Міжнародний день біологічного різноманіття

  May 27, 2020
  Цьогоріч Міжнародний день біологічного різноманіття 22 травня був відзначений за допомогою своєї першої в історії кампанії, що проводиться лише в Інтернеті. Тема свята - "Наші рішення в природі".

  Конвенція про біорізноманіття була відкрита для підписання на Саміті Землі у Ріо-де-Жанейро у 1992 році та набула чинності у грудні 1993 року. Україна підписала Конвенцію у 1992 році, ратифікувала у 1994. 192 країни та Європейський Союз є сторонами Конвенції.
 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

  May 6, 2020
  Шановні колеги!
  У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася на сьогоднішній день у нашій державі, міжнародна науково-практична конференція, присвячена 30-річчю природного заповідника "Медобори" "ПРИРОДА ПОДІЛЛЯ: ВИВЧЕННЯ, ПРОБЛЕМИ ЗБЕРЕЖЕННЯ", запланована на 21-22 травня 2020 року, переноситься на 20-21 серпня 2020 року.
 • Посилення відповідальності за спалення трави.

  Посилення відповідальності за спалення трави.

  April 23, 2020
  13 квітня Рада ухвалила закон №2339, щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу.
 • Світлої пам'яті Володимира Даниловича Бондаренка.

  Світлої пам'яті Володимира Даниловича Бондаренка.

  April 23, 2020
  Сьогодні 23 квітня минає рік, як відійшов у вічність Володимир Данилович Бондаренко – відомий український науковець, лісівник, поет.
« Перша ‹ Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна › Останя »