Новини

 • 15 листопада - Всесвітній день рециклінгу.

  15 листопада - Всесвітній день рециклінгу.

  November 16, 2020
  Всесвітній день рециклінгу, який ще називають Всесвітнім днем вторинної переробки Одноразове використання матеріалів та ресурсів призвело до масового накопичення відходів та виробництва стійких забруднювачів природного середовища. (Відходи - будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворюються в процесі людської діяльності і далі не використовуються за місцем утворення чи виявлення та яких їх власник повинен позбутися шляхом утилізації або видалення).
 • 31 жовтня - Міжнародний день Чорного моря.

  31 жовтня - Міжнародний день Чорного моря.

  October 30, 2020
  У 1996 році шість причорноморських країн підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря. Цей План був розроблений після проведення всебічних досліджень морського середовища, які показали, що його життєздатність істотно погіршилася порівняно з попередніми трьома десятиліттями.
 • Інформація про місця відпуску та ціни на дровʼяну деревину непромислового використання

  October 23, 2020
  Інформація про місця відпуску та ціни на дровʼяну деревину непромислового використання
 • Приєднуйтесь до глобального святкування!

  Приєднуйтесь до глобального святкування!

  October 7, 2020
  У суботу, 10 жовтня 2020 року, люди у всьому світі відзначатимуть Всесвітній день перелітних птахів - глобальну кампанію, присвячену підвищенню обізнаності про перелітних птахів та необхідності міжнародної співпраці для їх збереження.
 • Свято світових водних шляхів.

  Свято світових водних шляхів.

  September 25, 2020
  Всесвітній день річок - це свято світових водних шляхів. Він висвітлює багато цінностей наших річок, прагне підвищити обізнаність громадськості та заохочує покращене управління усіма річками світу. Річки практично в кожній країні стикаються з безліччю загроз, і лише завдяки нашій активній участі ми можемо забезпечити їхнє здоров’я на наступні роки.
 • "Велике прибирання" берегів річок

  "Велике прибирання" берегів річок

  September 22, 2020
  Працівники природного заповідника "Медобори" вийшли на "Велике прибирання" берегів річок. Долучились до акції всі структурні підрозділи та працівники ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пулюя смт Гримайлів у визначених місцях. В цей день ми очищали береги водойм від побутового сміття, а, оберігаючи ліси, постійно робимо вагомий внесок у збереження водойм.
 • 35 років глобального захисту озонового шару.

  35 років глобального захисту озонового шару.

  September 15, 2020
  16 вересня відзначаємо 35 років Віденської конвенції та 35 років глобального захисту озонового шару .

  19 грудня 1994 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про день підписання Монреальського протоколу (у 1987 році) про речовини, що руйнують озоновий шар
 • День екологічного боргу - це не свято!

  День екологічного боргу - це не свято!

  August 21, 2020
  День екологічного боргу — це приблизна дата, яку вираховують науковці, коли людина вичерпає всі ресурси, створені планетою за рік. Щороку вона змінюється. Всесвітній день екологічного боргу показує, наскільки людина перевитратила те, що у неї є, і взяла в борг у планети і майбутніх поколінь.

  У 2019 році День екологічного боргу був 29 липня. Це був найшвидший показник за майже 50-річну історію підрахунку! Цьогоріч цей день - 22 серпня.
 • Припини спалювати стерню!

  Припини спалювати стерню!

  August 11, 2020
  Природний заповідник «Медобори» інформує, що під час гарячої пори збирання врожаю розпочинається період, коли на полях відбувається випалювання стерні, соломи (залишків після врожаю) що призводить до виникнення пожеж. Їх основними причинами є сукупність погодних і людських факторів. Випалювання стерні, сухої трави, залишків соломи на прилеглих до заповідника полях може призвести до пожеж в лісових масивах, на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги.
 • Коли земля просить про допомогу

  Коли земля просить про допомогу

  June 19, 2020
  З 1995 року 17 червня відзначається людством як День опустелювання та посухи - до цього року відомий як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою. Цей День покликаний підвищити обізнаність громадськості про міжнародні зусилля по боротьбі з опустелюванням та є унікальним моментом нагадати всім, що нейтралітет деградації земель досягається завдяки вирішенню проблем, сильній участі громади та співпраці на всіх рівнях.
« Перша ‹ Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна › Останя »